SAMSUN BAFRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali KATİPOĞLU'nun Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ali KATİPOĞLU'nun Ramazan Bayramı Mesajı

Sevgi ve kardeşlik duygularının güçlendiği, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa ulaştığı Ramazan ayı boyunca oruç ile derin bir huzur ve kardeşlik iklimini teneffüs etmemizin ardından millet olarak sevgi ve muhabbetle kucaklayacağımız bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bayramlar paylaşma ve ikram etme günleri olduğu kadar kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup birlik ve beraberliğin hayatımıza hâkim olduğu/olması gerektiği mukaddes zaman dilimleridir.

 Kültürümüzün önemli bir parçası olan bayram günlerinde; hüzünlerin yerine sevinci koymalı, inanç, örf ve adetlerimizi en güzel şekilde uygulamalı, yaşatmalı ve bayram günlerini bu şuurla değerlendirmeliyiz.

 Evlatlarımızı da bu ruh ve bilinçle yetiştirip, milli ve manevi iklimimizin güzelliklerini, onlardan aldığımız güç ve heyecanla geleceğe taşımalıyız. 

Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerimizin ve kıymetli ailelerinin, tüm eğitim camiamızın ve aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar dilerim.

 

Mehmet Ali KATİPOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Mah. Millet Cad. No3, Bafra Kaymakamlığı Binası, Kat2, Bafra/Samsun - 03625431097 03625424526

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.